Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2018 r. w naszej szkole świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie złożyli nauczycielom życzenia jednak dzień ten był szczególnie ważny przede wszystkim dla pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostali włączeni w społeczność uczniowską poprzez pasowanie na ucznia.

Pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Olczyk - Szum, która skierowała wiele ciepłych słów do uczniów, życząc im m. in. owocnej i przyjemnej nauki . Pierwszoklasiści obiecali,  że będą godnie reprezentować szkołę, sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz okazywać szacunek wychowawcom, nauczycielom, rodzicom i kolegom. Gratulacje i życzenia otrzymali też od starszych kolegów. Przyjęcie dzieci w poczet uczniów poprzedził przygotowany przez nich i wychowawców krótki program artystyczny. Uczniowie pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w minionym roku szkolnym. Nie zabrakło ciepłych słów od rodziców, które przekazała w imieniu wszystkich rodziców przewodnicząca Rady Rodziców p. Marzena Kardas.

Uroczystość przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze, uśmiechnięci pierwszoklasiści chętnie pozowali do zdjęć.  Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia otrzymali dyplomy i drobne upominki,  a następnie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 • IMG_9252
 • IMG_9258
 • IMG_9264
 • IMG_9268
 • IMG_9269
 • IMG_9270
 • IMG_9271
 • IMG_9272
 • IMG_9275
 • IMG_9276
 • IMG_9280
 • IMG_9282
 • IMG_9284
 • IMG_9299
 • IMG_9305