Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

„Mikołajkowe” Warsztaty Malowania Bombek

Uczniowie z klas młodszych uczestniczyli w „Mikołajkowych” Warsztatach Malowania Bombek Choinkowych .

Podczas kreatywno – edukacyjnych warsztatów uczestnicy poznali historie i etapy tworzenia ozdób choinkowych. Dzieci miały za zadanie ozdobić przez siebie wybraną bombkę, a następnie pokryć pewne wzory brokatem, po czym zapakować ją do własnoręcznie złożonego pudełeczka. Nie było to łatwe zadanie , gdyż wymagało szczególnej uwagi i precyzji, ponieważ bombki były szklane. Powstało wiele ciekawych prac. Dzieci świetnie się bawiły. Własnoręcznie malowane bombki z pewnością będą zdobiły tegoroczne choinki - tak oryginalnych bombek, nie kupicie w żadnym sklepie.

 

 

  • IMG_9637
  • IMG_9638
  • IMG_9639
  • IMG_9640
  • IMG_9641
  • IMG_9642
  • IMG_9643
  • IMG_9644
  • IMG_9645