Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

Konkurs na misia rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygniętym konkursie pt. „Miś - mój przyjaciel”. Na konkurs wpłynęło aż 23 prace. Wybór był trudny, gdyż wiele prac wzbudzało sympatię pomysłodawców.

Na ocenę decydujący wpływ miały pomysłowość i samodzielność przy wykonaniu pluszaka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy wyobraźni. Miejsce pierwsze zdobyli: Hanna Kolanowska z klasy 2B oraz Kajetan Denarski z klasy 3 , drugie miejsce drugie zajął Maks Regmunt z klasy 2B, natomiast trzecie zajęła Blanka Ryba z klasy 1B . Postanowiliśmy także przyznać wyróżnienia, które otrzymali: Maja Kaczyńska z klasy 1A, Oliwier Szulik z klasy 2B , Piotr Buczkowski i Julia Kielak z klasy 2A, Anna Klimek, Natalia Kostrzewa, Karol Rawski i Weronika Nerlo z klasy 3.

Wszystkie misie można obejrzeć w Bibliotece szkolnej do końca roku. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom.

  • DSC01023
  • DSC01029