Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

Strajk – informacje

Drodzy Rodzice i Opiekunowie dzieci

Od 8 kwietnia 2019 roku pracownicy szkoły w przypadku ogłoszenia - przystępują do strajku.

W związku z zaistniałą sytuacją, szkoła może nie móc zagwarantować opieki uczniom.  Bardzo proszę Państwa o zrozumienie i wyrozumiałość.  Serdecznie Państwa prosimy o zapewnienie w tych dniach opieki nad dziećmi.  

 

Przypominamy, że mają Państwo możliwość wystąpienia do pracodawcy o wypłatę zasiłku opiekuńczego. Przysługuje on bowiem rodzicom dzieci do lat 8 w sytuacji, gdy przedszkole, szkoła lub żłobek są zamknięte.

 

List do rodziców uczniów w związku z sytuacją spowodowaną  możliwym strajkiem nauczycieli

">