Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Wiązowna w Tenisie Stołowym im. Andrzeja Grubby

Gminny Klub Tenisa Stołowego Wiązowna pragnie serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków oraz zawodników tenisa stołowego na XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Wiązowna w Tenisie Stołowym im. Andrzeja Grubby.

Jak co roku GKTS stara się uczcić pamięć wybitnego trenera i najlepszego polskiego tenisistę stołowego- Andrzeja Grubbę. Turniej odbędzie się 8 czerwca(sobota) w hali SP w Wiązownie i będzie zakończeniem sezonu 2018/2019. Nasz turniej po raz kolejny został objęty wsparciem ze strony Samorządu Województwa Mazowieckiego. W tych zawodach wesprze nas również Gmina Wiązowna za co serdecznie dziękujemy! Dzięki temu na uczestników czekają piękne puchary, medale, nagrody w postaci sprzętu sportowego a także poczęstunek w formie grilla!

Szczegóły na plakacie.

https://m.sportowefakty.wp.pl/sportowybar/599136/grubbe-kochaly-miliony-polakow-zmarl-w-malym-pokoiku-posrod-setek-pucharow

 

  • Plakat Grubba 2019-1