Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

Spektakl teatralny pt.”SmoG Wawelski”

W dniu 9 maja nasi uczniowie klas I-III mogli obejrzeć spektakl teatralny pt.”SmoG Wawelski”.

Przedstawienie zostało sfinansowane przez Urząd Gminy w Wiązownie i miało charakter ekologiczny. Aktorzy zademonstrowali  nie tylko jak segregować odpady, ale przede wszystkim uświadomili widzom szkodliwość smogu i pokazali w jaki sposób zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza. Uczniowie bardzo aktywnie brali  udział w zabawach zainicjowanych przez aktorów, a z przedstawienia wyszli bogatsi o wiedzę na temat ochrony środowiska.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://szkola-zakret.pl/images/aktualnosci/19-05-2019