Zaproszenie Światowy Dzień Citi dla Społeczności – kontynuacja świętowania Dnia Dziecka

Muzyka i ruch to w zdrowym ciele zdrowy duch Inspirujący świat muzyki

Termin: 8 czerwca 2019 r. (sobota), w godzinach 11:00 – 16:00

Miejsce: na terenie Domu Kultury „Nad Świdrem”  w Woli Karczewskiej

W programie:

11:00 Prezentacja Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego "Varsovia", działającego przy PMDK w Otwocku

11:20 Chór, chór, hurra! - specjalista chóralnej kuchni opowie o jej zaletach i pomoże wspólnie przyrządzić kilkugłosową strawę duchową

11:45 "Szczęśliwe Dzieciaki" – występ zespołu rodzinnego

12:00 – Pokaz  taneczny – Szkoła tańca Fast Step

12:15 - Prezentacja wybranych fragmentów ze spektakli musicalowych sekcji  teatralno – artystycznych GOK

13:00 - 13:30 Prezentacja koncertu  grupy STOMP
13:30 - 14:30 Występ podopiecznych GOK - sekcja wokalna
14:30 - 15:00 Prezentacja filmowa, pogadanka z psychologiem na temat wpływu muzyki na rozwój dziecka. Warsztaty plastyczno –kreatywno – muzyczne dla dzieci.
15:00 - 15:30 Monodram Studio teatralne Julii Koterskiej Rekosz "Chcę być chłopcem" – szczególnie polecamy! Fenomenalny występ teatralny 11 letniej aktorki !
15:30 - 16:00 Karaoke – prowadzi Pani Aleksandra Rutkowska

Przez cały czas trwania wydarzenia będą odbywały się  liczne warsztaty plastyczno artystyczne dla dzieci, wspólne zabawy, gry, animacje, zapewnimy słodki poczęstunek dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji muzycznych.

Wstęp wolny!

Zapraszają Wolontariusze CITI oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie