Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym

Po wakacyjnej przerwie czas na powrót do tenisowych stołów!

Wraz ze zbliżającym się sezonem ruszamy z kontynuacją cyklu turniejów Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym.Tym samym zapraszamy na VII Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2019 - 31 sierpnia (sobota). Standardowo startujemy o godzinie 10.00 - dzieci i młodzież oraz  o godzinie 12.30 - dorośli.Dla najlepszych 8 zawodników w każdej kategorii przewidziane są puchary, medale oraz dyplomy.

Nasze turnieje w 2019 roku odbywają się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu" Sport dla Wszystkich".