AKCJA - ZBIÓRKA MAKULATURY

W Szkole Podstawowej im. C. K. Norwida w Zakręcie  w dniach od 18 do 25 września 2019r. zostanie przeprowadzona akcja zbiórki makulatury

Zbiórka będzie prowadzona pod hasłem  Zbieraj – nie niszcz – wspieraj” Makulatura na misje – pomagamy budować studnie w Afryce

Na makulaturę można przeznaczyć: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane lub zadrukowane kartki papieru biurowego, opakowania papierowe, kartonowe, tekturę, torby i pudła papierowe.

Na makulaturę nie nadają się: papierowe opakowania z domieszką innych tworzyw (np. kartony po napojach mleku, sokach, powlekane folią okładki niektórych starych podręczników lub ćwiczeń), papier przebitkowy, tapety, papier zatłuszczony, silnie zabrudzony lub powleczony folią.

Makulatura musi być związana sznurkiem lub zapakowana w kartonowe pudełko lub papierową torbę. Makulaturę należy podpsać imie i naziwsko ucznia, klasa oraz proszę podać wagę (napisać).

Makulaturę będzie odbierał p. Grzegorz Borek - konserwator, w godzinach od 07.00-15.00 , magazynowana będzie przy bramie wjazdowej do szkoły.