Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności (konsultacji) nauczycieli dla rodziców i uczniów

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida  w Zakręcie  godziny dostępności 2023-2024
L.p. nazwisko i imię dzień  godzina  sala
1. Bartoszyńska Anna   czwartek 8.50-9.50 pokój  naucz. w-f
2. Bodalska Mirosława  czwartek 14.30-15.30 gab.logop.
3. Dźwigała Olga   czwartek 12.45-13.45 pokój naucz.
4. Gajak Małgorzata wtorek 13.50-14.50 pokój naucz.
5. Gałązkiewicz Katarzyna  poniedziałek 11.00-12.00 pokój naucz.
6. Gibała Ewa poniedziałek 8.45-9.45 pokój naucz.
7. Gierczycki Włodzimierz poniedziałek 13.40-14.40 pokój naucz.
8. Grzeszyk Iwona   czwartek 7.50-8.50 pokój naucz.
9. Izdebska Magdalena  wtorek 10.20-11.20 pokój naucz.
10. Karpińska  Aleksandra  czwartek 14.30-15.30 s.12
11. Korczyńska Małgorzata czwartek 15.00-16.00 biblioteka
12. Korzeniowska Anna  wtorek 8.45-9.45 pokój naucz.
13. Kosmal Oliwia poniedziałek 8.00-9.00 pokój naucz.
14. Kulczyńska Marta  czwartek 14.30-15.30 s.11
15. Łapiak Agnieszka  wtorek 12.00-13.00 pokój naucz.
16. Maciak Natalia  wtorek, czwartek 7.30-8.00 pokój naucz.
17. Mroczek Artur 

poniedziałek,

środa

10.00-10.30         

13.00-13.30

pokój  naucz.  w-f
18. Nowicka Agata poniedziałek, piątek 11.30-12.00 pokój naucz.
19. Nowicka Agnieszka czwartek 15.30-16.30 s.3
20. Olczyk-Szum Elżbieta  czwartek 14.00-15.00 gab.dyr.
21. Paździor Irena czwartek 13.50-14.50 s.13
22. Piechal Joanna  poniedziałek 14.40-15.40 s.11
23. Rudzińska Joanna   poniedziałek,                         wtorek

15.30-16.00   

11.00-11.30 

gab.logop.
24. Rusak Edyta  piątek 12.35-13.35 pokój naucz.
25. Sitek Kamil  czwartek 14.35-15.35 pokój  naucz. w-f
26. Smoderek Anna środa, piątek 7.30-8.00 pokój naucz.
27. Smolińska Anna poniedziałek 12.00-13.00 s.8
28. Stachowicz Agnieszka  czwartek 11.55-12.55 pokój naucz.
29. Szuba  Hanna   wtorek 13.40-14.40 s.12
30. Świtalski  Dariusz  wtorek 13.00-14.00 s.10
31. Turlejska Patrycja poniedziałek,  środa 7.30-8.00 gab.psych.
32. Twardowska Dorota środa 12.45-13.45 pokój naucz.
33. Walasik Martyna piątek 7.50-8.50 pokój naucz.
34. Więch Krzysztof  czwartek 9.40-10.40 pokój naucz.
35. Więsik Agnieszka  czwartek 14.35-15.35 pokój naucz.
36. Wiśniewska Hanna  czwartek 14.35-15.35 pokój naucz.
37. Wroniewicz Krystyna  czwartek 14.35-15.35 gab.wicedyr.
Data dodania: 2022-10-13 14:53:36
Data edycji: 2023-10-31 15:44:46
Ilość wyświetleń: 1201

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej