Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rada Pedagogiczna

Dyrektor

 

Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Olczyk - Szum

Zastępca Dyrektora -  mgr Krystyna Wroniewicz

 

Nauczyciele

 

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA:

Oddział przedszkolny  0A – p. Agnieszka Łapiak, p. Milena Sitkowska

Oddział przedszkolny  0B – p. Magdalena Izdebska, p. Katarzyna Gałązkiewicz

 

WYCHOWAWCY KLAS:

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasa  I a – p. Iwona Grzeszyk

Klasa I b – p. Agnieszka Więsik

Klasa II a – p. Agnieszka Nowicka

Klasa II b – p. Hanna Wiśniewska

Klasa III a – p. Agnieszka Więsik

Klasa III b – p. Iwona Grzeszyk

 

KLASY IV-VIII

Klasa IV a – p. Anna Bartoszyńska

Klasa IV b – p. Paweł Gawęda

Klasa V – p. Karolina Borowik

Klasa V b – p. Bogumiła Wróblewska

Klasa VI  – p. Anna Smoderek

Klasa VII a – p. Edyta Rusak

Klasa VII b - p. Marta Kulczyńska

Klasa VIII a – p. Hanna Wójcik

Klasa VIII b – p. Justyna Chłopik

 

NAUCZYCIELE  PRZEDMIOTÓW

Język polski – p. Justyna Chłopik, p. Bogumiła Wróblewska, p. Anna Smoderek, p. Natalia Maciak

Język angielski – p. Anna Smoderek, p. Bartosz Jastrzębski

Język niemiecki – p. Paweł Gawęda

Język rosyjski – p.

Matematyka – p. Hanna Wójcik. p .Hanna Szuba, p. Krzysztof Więch

Edukacja informatyczna - p. Krystyna Wroniewicz

Informatyka – p. Agnieszka Sęczek, p. Marta Strzeszewska

Biologia – p. Marta Kulczyńska

Chemia – p. Aleksandra Karpińska

Geografia – p. Joanna Piechal

Fizyka – p. Hanna Szuba

Historia – p. Edyta Rusak, p. Natalia Maciak

Wiedza o społeczeństwie – p. Edyta Rusak

Przyroda – p. Marta Kulczyńska

Wychowanie fizyczne – p. Anna Bartoszyńska, p. Kamil Sitek, p. Artur Mroczek

Muzyka – p. Dariusz Świtalski

Plastyka – p. Agnieszka Sęczek

Technika – p. Marta Strzeszewska

Edukacja dla bezpieczeństwa - p. Anna Bartoszyńska

Religia – p. Agnieszka Zawadka, p. Zofia Zakrzewska

Doradztwo zawodowe – p.

Wychowanie do życia w rodzinie – p.

 

SPECJALIŚCI:

pedagog - p. Agnieszka Więsik,

psycholog - p. Karolina Borowik

logopeda - p. Mirosława Bodalska, p. Joanna Rudzińska

nauczyciel terapii pedagogicznej - p. Bogumiła Wróblewska, p. Agnieszka Nowicka

nauczyciel wspomagający – p. Olga Dźwigała, p. Beata Karbownik –Tuz, p. Dorota Twardowska, p. Edyta Rusak, p. Milena Sitkowska

biblioteka – p. Elżbieta Wojciszko

świetlica szkolna – p. Beata Karbownik –Tuz, p. Anna Bartoszyńska, p. Paweł Gawęda, p. Karolina Jesion

 

 

Data dodania: 2021-04-16 11:33:48
Data edycji: 2021-09-07 15:47:12
Ilość wyświetleń: 1106

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej