Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rada Pedagogiczna

Dyrektor

 

Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Olczyk - Szum

Zastępca Dyrektora -  mgr Krystyna Wroniewicz

 

Nauczyciele

 

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA:

Oddział przedszkolny  0A – p. Magdalena Izdebska, p. Katarzyna Gałązkiewicz

Oddział przedszkolny  0B – p. Agnieszka Łapiak, p. Milena Sitkowska

 

WYCHOWAWCY KLAS:

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasa  I a – p. Agnieszka Nowicka

Klasa I b – p. Hanna Wiśniewska

Klasa II a – p. Agnieszka Więsik

Klasa II b – p. Iwona Grzeszyk

Klasa III a – p. Aleksandra Karpińska

Klasa III b – p. Hanna Wiśniewska

 

KLASY IV-VIII

Klasa IV a – p. Karolina Borowik

Klasa IV b – p. Bogumiła Wróblewska

Klasa V – p. Anna Smoderek

Klasa VI a – p. Edyta Rusak

Klasa VI b – p. Marta Kulczyńska

Klasa VII a – p. Hanna Wójcik

Klasa VII b – p. Justyna Chłopik

Klasa VIII – p. Agnieszka Zawadka

 

NAUCZYCIELE  PRZEDMIOTÓW

Język polski – p. Justyna Chłopik, p. Bogumiła Wróblewska, p. Anna Smoderek, p. Monika Szuba-Wujcik

Język angielski – p. Marta Strzeszewska, p. Anna Smoderek, p. Elżbieta Korecka, p. Bartosz Jastrzębski

Język niemiecki – p. Paweł Gawęda

Język rosyjski – p. Olena Mostova

Matematyka – p. Hanna Wójcik

Informatyka – p. Agnieszka Sęczek, p. Marta Strzeszewska

Biologia – p. Marta Kulczyńska

Chemia – p. Aleksandra Karpińska,

Geografia – p. Katarzyna Sokolik

Fizyka – p. Hanna Szuba

Historia – p. Edyta Rusak

Wiedza o społeczeństwie – p. Edyta Rusak

Przyroda – p. Marta Kulczyńska

Wychowanie fizyczne – p. Anna Bartoszyńska, p. Kamil Sitek, p. Artur Mroczek

Muzyka – p. Dariusz Świtalski

Plastyka – p. Agnieszka Sęczek

Technika – p. Marta Strzeszewska

Edukacja dla bezpieczeństwa - p. Anna Bartoszyńska

Religia – p. Agnieszka Zawadka

Doradztwo zawodowe – p. Dorota Ładak

Wychowanie do życia w rodzinie – p. Monika Szuba-Wujcik

 

SPECJALIŚCI:

pedagog - p. Agnieszka Więsik,

psycholog - p. Karolina Borowik

logopeda - p. Mirosława Bodalska, p. Joanna Rudzińska

nauczyciel terapii pedagogicznej - p. Bogumiła Wróblewska

nauczyciel wspomagający – p. Olga Dźwigała, p. Beata Karbownik –Tuz, p. Dorota Twardowska,

biblioteka – p. Elżbieta Wojciszko

świetlica szkolna – p. Agnieszka Nowicka, p. Beata Karbownik –Tuz, p. Anna Bartoszyńska, p. Paweł Gawęda, p. Edyta Rusak

 

 

Data dodania: 2021-04-16 11:33:48
Data edycji: 2021-06-21 09:30:30
Ilość wyświetleń: 207

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej