Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rada Pedagogiczna

Dyrektor

 

Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Olczyk - Szum

Zastępca Dyrektora -  mgr Krystyna Wroniewicz

 

Nauczyciele

 

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA:

Oddział przedszkolny  0A – p. Agnieszka Łapiak, p. Magdalena Izdebska

Oddział przedszkolny  0B – p. Agata Nowicka, p. Katarzyna Gałązkiewicz

 

WYCHOWAWCY KLAS:

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasa  I a – p. Iwona Grzeszyk

Klasa I b – p. Agnieszka Nowicka

Klasa II a – p. Hanna Wiśniewska

Klasa II b – p. Anna Smolińska

Klasa III a – p. Iwona Grzeszyk

Klasa III b – p. Agnieszka Więsik

 

KLASY IV-VIII

Klasa IV a – p. Edyta Rusak

Klasa IV b – p. Małgorzata Gajak

Klasa V a - p. Ewa Gibała

Klasa V b – p. Martyna Walasik

Klasa VI a – p. Anna Bartoszyńska

Klasa VI b – p. Marta Kulczyńska

Klasa VII  – p. Natalia Maciak

Klasa VIII a – p. Olga Dźwigała

Klasa VIII b – p. Anna Smoderek

 

NAUCZYCIELE  PRZEDMIOTÓW

Język polski – p. Anna Smoderek, p. Natalia Maciak,

Język angielski – p. Anna Smolińska, p. Anna Smoderek, p. Anna Korzeniowska

Język niemiecki – p. Małgorzata Gajak

Matematyka –  p. Hanna Szuba, p. Ewa Gibała, p. Krzysztof Więch

Edukacja informatyczna - p. Krystyna Wroniewicz

Informatyka – p. Włodzimierz Gierczycki

Biologia – p. Marta Kulczyńska

Chemia – p. Aleksandra Karpińska

Geografia – p. Joanna Piechal

Fizyka – p. Hanna Szuba

Historia – p. Edyta Rusak, p. Natalia Maciak

Wiedza o społeczeństwie – p. Edyta Rusak

Przyroda – p. Marta Kulczyńska

Wychowanie fizyczne – p. Anna Bartoszyńska, p. Kamil Sitek, p. Artur Mroczek

Muzyka – p. Dariusz Świtalski

Plastyka – p. Olga Dźwigała

Technika – p. Aleksandra Karpińska

Edukacja dla bezpieczeństwa - p. Anna Bartoszyńska

Religia – p. Agnieszka Stachowicz, p. Oliwia Kosmal

Doradztwo zawodowe – p. Edyta Rusak

Wychowanie do życia w rodzinie – p.

 

SPECJALIŚCI:

pedagog specjalny - p. Agnieszka Więsik,

psycholog - p. Patrycja Turlejska

logopeda - p. Mirosława Bodalska, p. Joanna Rudzińska

nauczyciel terapii pedagogicznej - p. Dorota Twardowska

nauczyciel wspomagający – p. Olga Dźwigała, p. Magdalena Izdebska, p. Martyna Walasik, p. Edyta Rusak

biblioteka – p. Małgorzata Korczyńska

świetlica szkolna – p. Anna Bartoszyńska, p. Oliwia Kosmal, p. Agnieszka Nowicka, p. Dariusz Świtalski
                                  

 

 

Data dodania: 2021-04-16 11:33:48
Data edycji: 2023-09-20 09:12:50
Ilość wyświetleń: 8280

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej