Biegi Młodych – zapraszamy do wspólnej zabawy

W niedzielę 25 lutego organizowany jest 44. Półmaraton Wiązowski. To  jedna z najstarszych imprez biegowych w kraju i jedna z największych atrakcji dla całych rodzin w naszej okolicy.

Podczas wydarzenia organizowane są Biegi Młodych dla roczników 2008-2017 na różnych dystansach. Dzieci biegną w koszulkach przygotowanych przez organizatora, a po przekroczeniu linii mety otrzymują pamiątkowy medal. Na najlepszych czekają też nagrody rzeczowe.

Zapisy na ten bieg prowadzone są online: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8825 , a koszt startu to jedynie 10 zł.

Młodsze rodzeństwo, w wieku przedszkolnym, może wziąć udział w radosnym Biegu Krasnoludków a osoby po 16 roku życia zapraszamy na bieg 5 km . Tradycyjnie organizowane jest miasteczko biegowe z różnymi atrakcjami, a strefa kibica daje mnóstwo radości, gdy weźmie się udział w dopingowaniu biegaczy z całej Polski. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są tutaj: https://wiazownapolmaraton.pl/

Zapraszamy na 44. Półmaraton Wiązowski – bieganie jest dobre dla każdego, szczególnie dla najmłodszych. Poprawia postawę, reguluje oddech i pozwala utrzymać prawidłową masę ciała. To gwarancja zdrowego rozwoju dla dziecka i wielka frajda dla jego rodziny, która może oklaskiwać jego osiągnięcia. My będziemy bardzo dumni z naszych uczniów i uczennic, z pewnością docenimy ich udział w wydarzeniu i reprezentowaniu naszej szkoły.

Data dodania: 2024-01-02 15:36:11
Data edycji: 2024-01-30 11:04:04