Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Finał Regionalny Czwartków Lekkoatletycznych w Gliniance

6 czerwca odbył się Finał Regionalny Czwartków Lekkoatletycznych w Gliniance. W tegorocznej edycji Czwartków brało udział ponad 50 uczniów naszej szkoły. W zawodach finałowych reprezentowało nas 16 zawodniczek i zawodników. Miejsca na podium w całej edycji Czwartków zajęli:

Kornel Dębkowski I miejsce w rzucie piłką palantową Angelika Rak III miejsce w rzucie piłką palantową Tymon Fabianowicz III miejsce w biegu 300 metrów Kacper Wróblewski II miejsce w rzucie piłką palantową Maksymilian Mączko II miejsce w skoku wzwyż Zofia Bednarska II miejsce w skoku wzwyż Julia Świder I miejsce w biegu 300 metrów Blanka Borek II miejsce w biegu 60 metrów Oleksandr Melnyk II miejsce w biegu 1000 metrów Emil Czajka I miejsce w skoku wzwyż Filip Kiczyński I miejsce w biegu 60 metrów Tadeusz Salamon III miejsce w rzucie piłką palantową Marcelina Szulik II miejsce w skoku w dal Nela Wasilewska II miejsce w rzucie piłką palantową Ponadto bardzo dobrze zaprezentowali się Albert Fabianowicz który zajął 4 miejsce w rzucie piłką palantową oraz Dawid Dąbała, który zajął 4 miejsce w skoku wzwyż. Dawid na zawodach finałowych poprawił swój rekord życiowy w skoku wzwyż skacząc 130 cm co jest świetnym wynikiem w jego wieku (10 lat).

Wspaniałe wyniki indywidualne przełożyły się na sukces drużynowy. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce w klasyfikacji szkół w tegorocznej edycji Czwartków Lekkoatletycznych w Gliniance.

Data dodania: 2024-06-11 09:25:20
Data edycji: 2024-06-12 09:12:28