''GAZ-SYSTEM dla edukacji''

Nasza szkolna pracownia fizyczno-chemiczna została wzbogacona o nowe pomoce dydaktyczne. Dzięki pozyskanej przez Gminę Wiązowna darowiźnie z firmy Gaz-System doposażono nasze „szkolne laboratorium” w takie przyrządy jak m.in. równia pochyła do doświadczeń z tarciem, model silnika i generatora elektrycznego, przyrząd do demonstracji fal poprzecznych i podłużnych, ława optyczna obwód szeregowy i równoległy, statyw laboratoryjny, palnik, kolby i łapa do próbówek, czasza grzejna – płaszcz grzewczy z regulatorem mocy. Uczniowie klas VII i VIII mieli już okazję wykorzystać w/w pomoce podczas doświadczeń na lekcjach fizyki i chemii.

Serdecznie dziękujemy darczyńcy, Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., za wsparcie i przekazanie środków finansowych w wysokości 4750 zł na zakup pomocy dydaktycznych.

Data dodania: 2023-12-07 12:08:02
Data edycji: 2023-12-15 11:06:36