Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie ZAPRASZA!

GOK zaprasza wszystkie dzieci na Spektakl Teatru Lalek „ZŁOTE JAJKO”

Spektakl odbędzie się 19 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie ul. Lubelska 53

Godz. 10:00 spektakl – wstęp wolny, bez zapisów
Godz. 11:00 warsztaty robienia lalek – 15 zł, obowiązują zapisy: zapisy@gok-wiazowna.pl (Mamy jeszcze wolne miejsca)

Teatr Lalek Igraszka przedstawia bajki ożywione autorską muzyką i piosenkami śpiewanymi na żywo. Po spektaklu dzieci mają okazję obejrzeć lalki z bliska.

"ZŁOTE JAJKO"  w reżyserii Pawła Kołodzieskiego. Wystąpią Paweł Kołodziejski i Przemysław Śmiech. Spektakl na podstawie bajki Władymira Orłowa.

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Chcą razem ukraść złote jajko, z którego ma wykluć się złota kurka znosząca drogocenne jaja. Niestety, zamiast kurki wykluwa się kogucik, który nieoczekiwanie bierze Wilka za swojego tatę. To pełna humoru opowieść o Wilku, który kocha kurczaka, o Lisicy, która kocha pieniądze i o tym, że złote serce jest więcej warte od wszystkich złotych jajek na świecie.

Po spektaklu odbędą się warsztaty robienia lalek teatralnych. Każdy uczestnik wykona własną lalkę, którą zabierze do domu.

Data dodania: 2022-02-15 15:40:27
Data edycji: 2022-02-15 15:41:28