Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Wójt Gminy Wiązowna informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa rozpoczęło nabór wniosków o granty na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PPGR (Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej).

W związku z powyższym zapraszamy do złożenia wniosków – oświadczeń, które będą podstawą do złożenia wniosku przez Gminę.

Oświadczenie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych jest obowiązkowe w przypadku chęci wzięcia udziału w projekcie.

W przypadku dzieci nieletnich oświadczenie wraz ze zgodą wypełnia rodzic/opiekun prawny, w przypadku ucznia pełnoletniego dokumenty wypełnia on sam.

Gmina Wiązowna będzie wnioskować o dofinansowanie na podstawie oświadczeń złożonych przez rodziców/opiekunów uczniów lub pełnoletnich uczniów szkół średnich, którzy zamieszkują miejscowość lub gminę, w których funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej i krewni w linii prostej, tj. rodzice, dziadkowie, pradziadkowie pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwali w miejscowości lub gminie objętej PPGR.

Osoby spełniające kryteria uczestniczenia w projekcie mogą zgłosić się do Urzędu Gminy Wiązowna (Wydział Rozwoju Gospodarczego – PAWILON KULTURY, ul. Lubelska 53; pok. 1.10 lub tel. 22 512 58 84) w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji upoważniającej do objęcia wsparciem. Zgłoszenia przyjmujemy do 03.11.2021 r.

Dokumenty dostępne są na stronie Urzędu Gminy, pod linkiem: https://tuwiazowna.pl/granty-ppgr-wsparcie-dzieci-z-rodzin-pegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym/

Data dodania: 2021-10-28 14:30:02
Data edycji: 2021-10-28 14:31:26