GRATULACJE dla uczennicy z klasy 4b!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Marcela Śledź z klasy 4b, zajęła pierwsze miejsce w XI POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM ''WOKÓŁ SŁOWACKIEGO''. Jest to ogromny sukces naszej młodziutkiej artystki, ponieważ w kategorii Szkół Podstawowych ocenianych było aż 72 prace z 17 szkół powiatu otwockiego. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Otwockiego oraz zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Warszawie, dzięki czemu jest punktowany przy rekrutacji do szkoły średniej.

W dniu 09.11.23r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w Liceum Ogólnokształcącym Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku, w którym nasza uczennica wzięła udział.

Marcela, gratulujemy Ci wielkiego talentu oraz życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, Wasze prace również były bardzo ciekawe i oryginalne.

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: https://slowacki.eu/wyniki-xi-powiatowego-konkursu-plastycznego-wokol-slowackiego-2023,415,pl

Data dodania: 2023-11-10 13:40:52
Data edycji: 2023-11-10 13:42:33