Konkurs „Kierunek - Bezpieczeństwo'' - Kampania Kolejowe ABC II

Konkurs „Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowany jest przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać dowolną pracę plastyczną (rysunek, makieta) pokazującą miasteczko Peronowo lub jego fragment.

W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem o wartości 20 000 zł dla szkoły, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy, wyświetlenie pracy zespołu jako element wideomappingu podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego 3 grudnia we Wrocławiu oraz wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę !

Z każdej szkoły udział w konkursie wziąć może wiele zespołów, co zwiększa szansę na wygraną !

Prace należy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy na stronie https://www.kolejoweabc.pl/kierunek-bezpieczenstwo/ do dnia 15 listopada 2022 r. do godz. 23.59.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie Państwo na stronie https://www.kolejoweabc.pl/kierunek-bezpieczenstwo/ oraz w mediach społecznościowych Kampanii Kolejowe ABC II.

Z poważaniem,

Biuro prasowe Kampanii Kolejowe ABC II