Konkurs #LepiejPrzytul „Różne barwy przemocy”. Zgłoś pracę

Już po raz trzeci nasza gmina weźmie udział w ogólnoświatowej kampanii “Biała Wstążka”. Akcje i wydarzenia na rzecz przeciwdziałania przemocy będą organizowane między 25 listopada a 10 grudnia. Ruszył III konkurs przeciwko przemocy #LepiejPrzytul “Różne barwy przemocy”.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny z naszej gminy do udziału w konkursie #LepiejPrzytul „Różne barwy przemocy”. Pokażcie różne barwy – oblicza przemocy i sprawcze siły (miłość, przyjaźń, dobro, wiarę, nadzieję, współczucie), które ją zmieniają.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną samodzielnie wykonaną (dowolnymi technikami) pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 w czterech kategoriach: 3 – 5 lat, 6 – 12 lat, 13 – 15 lat i grupa (nie więcej niż pięć osoby).

Prace można składać od 15 do 30 listopada w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. 8.00 – 16.00). Regulamin wraz z załącznikiem dostępny poniżej oraz na stronie tuwiazowna.pl w materiale: Konkurs #LepiejPrzytul “Różne barwy przemocy”. Zgłoś pracę

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Wiązowna.

Data dodania: 2021-11-16 09:46:08
Data edycji: 2021-11-16 09:49:51