Konkurs ''Mój audiobook''

Konkurs  ''Mój audiobook''

Drodzy Uczniowie klas 4-7!

Zachęcamy Was do udziału w konkursie "Mój audiobook".

To wyjątkowa okazja, żeby uczniowie klas starszych przeczytali bajkę przedszkolakom. Czytany tekst nie może przekroczyć 5 minut i musi być odpowiedni dla dzieci w wieku przedszkolnym. Może macie ulubioną bajkę lub opowiadanie z dzieciństwa, którym chcielibyście podzielić się z młodszymi koleżankami i kolegami? Chęć udziału w konkursie należy zgłaszać do p. Doroty Twardowskiej lub p. Dariusz Świtalskiego do piątku 26 maja. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie zamieszczonym poniżej - przeczytajcie koniecznie!

Pozdrawiamy!

Dorota Twardowska, Dariusz Świtalski, Mirka Bodalska

Regulamin szkolnego konkursu „Mój audiobook”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV- VII.
  3. W konkursie mogą brać udział uczestnicy indywidualni.
  4. Przedmiotem konkursu jest nagranie audio krótkiej baśni, bajki, opowiadania itp. odpowiedniego dla odbiorcy w wieku przedszkolnym. Nagrania będą realizowane na terenie szkoły.
  5. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach: eliminacje oraz finał.
  6. Eliminacje do konkursu odbędą się w dniu 29.05.2023. Na eliminacje należy przygotować 2-minutowy fragment wybranego tekstu do odczytania na głos przed komisją.
  7. Osoby zakwalifikowane do finału konkursu zostaną zaproszone na indywidualne nagrania audio w dniach 30-31.05.2023. Całość nagrywanego tekstu nie może przekroczyć 5 minut.
  8. Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę dobór tekstu, interpretację tekstu, wyrazistość mowy oraz ogólne wrażenie artystyczne.
  9. Zgłoszenia udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 26.05.2023 r. osobiście u p. Doroty Twardowskiej lub p. Dariusza Świtalskiego lub mailowo na adres: d.twardowska.spz@wp.pl
  10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w ciągu 14 dni od zakończenia nagrań.
  11. Organizator przewiduje nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu.
  12. Zwycięskie audiobooki zostaną przekazane dla dzieci z przedszkola Leśna Kraina w Zakręcie oraz dla grup przedszkolnych w naszej szkole.
  13. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie szkoły organizatora w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.
  14. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania prac konkursowych na stronie internetowej Szkoły.
  15. Udział w konkursie oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację danych osobowych na stronie internetowej Szkoły.
Data dodania: 2023-05-19 14:24:19
Data edycji: 2023-05-19 14:41:03