Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

KONKURS ''SCENA MŁODYCH TALENTÓW''

KONKURS ''SCENA MŁODYCH TALENTÓW''

23 czerwca w godz. 13:00-17:00 w Parku Centrum w Wiązownie odbędzie się PIKNIK pn. "DZIEŃ MŁODOŚCI". Piknik będzie miał charakter charytatywno-promocyjny. Podczas Pikniku będzie prowadzona zbiórka publiczna na sfinansowanie utworzenia w naszej Gminie miejsca spotkań dla młodzieży. Miejsca, które młodzież sama przygotuje, udekoruje i będzie w nim Gospodarzem. Promocja dotyczy nie tylko miejsca spotkań dla młodzieży ale również samej młodzieży. Podczas Pikniku zaprezentują swoje umiejętności dzieci i młodzież z klubów tanecznych i sportowych oraz grup teatralnych.

 

 

 

 

Podzielamy pogląd, że każde dziecko ma jakieś talenty, a zadaniem rodziców i nauczycieli jest te talenty odkryć i wspierać ich rozwój. My z całego serca sprzyjamy takim  działaniom, które wspierają dzieci w rozwoju, a rodziców w dobrych relacjach z dziećmi.

Są wśród nas dzieci, które te talenty już odkryły i już rozwijają – uważamy, że warto pokazać mieszkańcom te „perełki młodości” i zapraszamy do udziału w Konkursie „Scena młodych talentów”.

W trakcie Pikniku zaprosimy na scenę dzieci i młodzież (7-19 lat), które chcą pokazać swoje umiejętności w dowolnych dziedzinach: śpiewają, tańczą, wykonują sztuczki akrobatyczne, sportowe, umysłowe, pamięciowe, iluzjonistyczne, pięknie deklamują lub posiadają wiedzę na niecodzienne tematy.

 

Jeżeli Państwa dziecko posiada pasję, którą chciałoby zaprezentować na scenie – to prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej wraz z nagraniem występu dziecka (max. 120 sek. nagrania video) na adres biuro@fundacjatolubie.pl Informację o wyniku rekrutacji prześlemy do 19 czerwca, na podany w karcie zgłoszenia mail.

Zachęcamy do udziału. Dla uczestników są przewidziane nagrody. W załączeniu Regulamin Konkursu „Scena młodych talentów” oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Artur Niedziółka

Prezes Zarządu Fundacji „To lubię”

 

Regulamin: http://surl.li/uixel

Formularz zgłoszenia: http://surl.li/uixey

Data dodania: 2024-06-10 10:00:55
Data edycji: 2024-06-13 15:27:13
Ilość wyświetleń: 38

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej