KONKURS ''SCENA MŁODYCH TALENTÓW''

23 czerwca w godz. 13:00-17:00 w Parku Centrum w Wiązownie odbędzie się PIKNIK pn. "DZIEŃ MŁODOŚCI". Piknik będzie miał charakter charytatywno-promocyjny. Podczas Pikniku będzie prowadzona zbiórka publiczna na sfinansowanie utworzenia w naszej Gminie miejsca spotkań dla młodzieży. Miejsca, które młodzież sama przygotuje, udekoruje i będzie w nim Gospodarzem. Promocja dotyczy nie tylko miejsca spotkań dla młodzieży ale również samej młodzieży. Podczas Pikniku zaprezentują swoje umiejętności dzieci i młodzież z klubów tanecznych i sportowych oraz grup teatralnych.

Podzielamy pogląd, że każde dziecko ma jakieś talenty, a zadaniem rodziców i nauczycieli jest te talenty odkryć i wspierać ich rozwój. My z całego serca sprzyjamy takim  działaniom, które wspierają dzieci w rozwoju, a rodziców w dobrych relacjach z dziećmi.

Są wśród nas dzieci, które te talenty już odkryły i już rozwijają – uważamy, że warto pokazać mieszkańcom te „perełki młodości” i zapraszamy do udziału w Konkursie „Scena młodych talentów”.

W trakcie Pikniku zaprosimy na scenę dzieci i młodzież (7-19 lat), które chcą pokazać swoje umiejętności w dowolnych dziedzinach: śpiewają, tańczą, wykonują sztuczki akrobatyczne, sportowe, umysłowe, pamięciowe, iluzjonistyczne, pięknie deklamują lub posiadają wiedzę na niecodzienne tematy.

Jeżeli Państwa dziecko posiada pasję, którą chciałoby zaprezentować na scenie – to prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej wraz z nagraniem występu dziecka (max. 120 sek. nagrania video) na adres biuro@fundacjatolubie.pl Informację o wyniku rekrutacji prześlemy do 19 czerwca, na podany w karcie zgłoszenia mail.

Zachęcamy do udziału. Dla uczestników są przewidziane nagrody. W załączeniu Regulamin Konkursu „Scena młodych talentów” oraz formularz zgłoszeniowy.

Artur Niedziółka

Prezes Zarządu Fundacji „To lubię”

Regulamin: http://surl.li/uixel

Formularz zgłoszenia: http://surl.li/uixey