Konkursy plastyczne - kolejne sukcesy!

Po raz kolejny uczennice ze szkoły w Zakręcie zdobyły wysokie miejsca w konkursach plastycznych! W ostatnim czasie odbyły się rozstrzygnięcia konkursów zewnętrznych, w których brali udział uczniowie naszej szkoły.

Gratulujemy serdecznie:

1) Amelii Jankowskiej z kl. 4a, która zdobyła pierwsze miejsce w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem “Zaprojektuj zakładkę do książki z Patronem Roku 2024″ organizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna pod honorowym patronatem Janusza Budnego Wójta Gminy Wiązowna, ustanowionym przez Sejm i Senat Rzeczpospolitej Polskiej, organizowany w ramach upamiętnienia patronów roku.

Zaprojektowana przez Amelię zakładka do książki stanie się zakładką firmową Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna.

2) Marceli Śledź z kl. 4b, która zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słowem malowane” organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku. Do konkursu nadesłanych było 1025 prac z całej Polski, więc wyróżnienie w nim to duży sukces.

Ogromne brawa dla Was dziewczynki!

Data dodania: 2024-06-13 09:43:39
Data edycji: 2024-06-13 09:46:51