LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – KONIEC ROKU Z PRZYTUPEM

Końcówka roku szkolnego nie oznacza zwolnienia tempa – sprzęt nagłaśniający z programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci) posłużył między innymi do wystawienia dla społeczności szkolnej przez uczniów kl.6 spektaklu teatralnego o trudnościach w życiu młodych ludzi, o przyjaźni i odpowiedzialności.

Wcześniej spektakl przypominający o tym, co w życiu ważne, wystawiły dla społeczności szkolnej klasy 1-3 (również z wykorzystaniem sprzętu z rządowego programu).

Uczniowie kl. 8 wraz z p. Włodzimierzem Gierczyckim za pomocą cyfrowej kamery  zakupionej w ramach programu nakręcili  pożegnalny  film, który został wyświetlony przybyłym gościom w czasie  uroczystości zakończenia szkoły podstawowej przez ósmoklasistów.

Na załączonych zdjęciach można zobaczyć przykłady wykorzystywania drobniejszego sprzętu z LABORATORIÓW – nożyczek w czasie wykonywania drobnych prac na lekcjach, kleju na gorąco przy tworzeniu pięknego serca z kwiatów (dekoracja na zakończenie roku szkolnego) czy noży do cięcia z chowanym ostrzem – różne prace techniczne, m. in. domki, które można było podziwiać w ostatnim czasie przy wejściu do szkoły.

szkolny koordynator projektu:

Anna Smoderek