LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – OBEJRZYJ TO JESZCZE RAZ

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI –  OBEJRZYJ TO JESZCZE RAZ

Dzięki przenośnej kamerze cyfrowej wraz z akcesoriami z programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci) możemy w każdym momencie odtworzyć zarejestrowane fragmenty szkolnych uroczystości, np. relację z obchodów Święta Konstytucji 3 Maja:

Drobniejsze sprzęty z programu również są często wykorzystywane. Na zajęciach świetlicowych za pomocą żelazka często utrwalane są prace dzieci wykonane z kolorowych koralików. Wkłady do pistoletów do kleju na gorąco służą m. in. do wykonywania prac plastycznych – ostatnio dzięki ich użyciu tworzone są kwiaty, które posłużyły za dekorację w czasie szkolnych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Obecnie powstają kolorowe róże, które ozdobią salę gimnastyczną w czasie uroczystości  zakończenia roku szkolnego.

Na załączonych zdjęciach tradycyjnie można zobaczyć również sprzęt nagłaśniający z LABORATORIÓW, który towarzyszy nam przy każdej większej uroczystości szkolnej.

szkolny koordynator projektu:

Anna Smoderek