LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – RELACJONUJEMY!

W listopadzie nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji SZKOŁA DO HYMNU. 10.11.2022 r. cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy. Do nagrania naszego wykonania pieśni została wykorzystana kamera zakupiona w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci).

Oczywiście podczas występu korzystaliśmy ze sprzętu nagłaśniającego z rządowego programu.

Uczniowie ze wszystkich klas podczas uroczystego apelu odśpiewali patriotyczne pieśni. Całość odbyła się z wykorzystaniem sprzętu nagłaśniającego i kamery z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Tak dopełniliśmy uczczenie 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości.

Nasi najmłodsi uczniowie z klasy 0b  w ramach projektu wykorzystują na co dzień głośnik, który jest nieoceniony  podczas zajęć muzycznych, ruchowych i tanecznych :).

W ramach projektu nasza szkoła wzbogaciła się również o nowe żelazko – zobaczcie na zdjęciach, jakie cuda dzięki niemu mogły zostać wyczarowane na świetlicy J.

szkolny koordynator projektu:

Anna Smoderek