Laureaci gminnego konkursu plastycznego pt. „Poezja i obraz”. Ilustracja do wiersza C. K. Norwida

Laureaci gminnego konkursu plastycznego pt. „Poezja i obraz”. Ilustracja do wiersza C. K.  Norwida

Kategoria klas 4-5

I miejsce-Diana Czarnocka klasa Vb, Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Moja piosnka”.

II-Angelika Rak -klasa V Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Daj mi wstążkę błękitną”.

II -Kacper Wróblewski klasa IVb, Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Marmur biały”.

III miejsce- Tymon Adamczuk -  klasa Vb, Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Daj mi wstążkę błękitną”.

III miejsce – Elwira Grzyb -klasa IVb , Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Daj mi wstążkę błękitną”.

Kategoria klas 6-8

I miejsce - Khodakivsa Anastasiia klasa VI b -Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterskich Lotników Polskich  w Wiązownie. Ilustracja do wiersza pt. „Mój ostatni sonet”

II miejsce- Jan Rogala VIa , Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Moja piosnka”.

III miejsce – Aleksandra Warot klasa VII,  Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Daj mi wstążkę błękitną”.

III miejsce - Hubert Cendrowski klasa VI a, Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie.  Ilustracja do wiersza pt. „Marmur-biały”.

Nagrody w konkursie zostaną wręczone podczas obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja  w dniu 3 maja 2023 r.  w naszej szkole .

Program uroczystości:

11.00 - msza św. w kościele parafialnym p.w. św. Pawła Apostoła w Zakręcie, ul. Ks. Iwaniuka 1

12.30 - oficjalne otwarcie obchodów w budynku Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Zakręcie, ul. Szkolna 11

- część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły

- wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu plastycznego pt. "Poezja i obraz" 14.00 - poczęstunek

Data dodania: 2023-04-26 09:49:43
Data edycji: 2023-05-02 12:46:36