Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Mocny początek sezonu startowego Orłów

W październiku zawodnicy UKS ORŁY Zakręt rozpoczęli sezon startowy. Pierwszy dość spontaniczny start zaliczyli Małgorzata Salamon oraz Tomasz Kisiel w Białej Podlaskiej na ,,Turnieju Shaka Wschodnia Draka”. Dostali zaproszenie na dwa dni przed zawodami i spisali się świetnie wygrywając wszystkie swoje walki przez poddania i wrócili ze złotymi medalami.

Następnym ważnym startem był XIII Turniej NO GI FIGHT GrapplerCup w Mińsku Mazowieckim 8 października. W tych zawodach wzięło udział 17 zawodników. Najlepiej spisali się Dawid Dąbała, Tymon Fabianowicz oraz Antoni Grzebalski którzy wygrali swoje kategorie. Świetny start zaliczyła Sylwia Welc, która wystartowała w kategorii senior - mając 14 lat. Sylwia wygrała dwie pierwsze walki przez poddania i uległa po ciężkiej walce na punkty dopiero w finale.

Trener Hubert Pietrasik brązowy medal w kat. brązowe/czarne pasy

15 października natomiast 7 osobowa reprezentacja wzięła udział w Mistrzostwach Polski SubmissionOnly w Radomiu. Udane starty zaliczyli Tadeusz i Maja Salamon, którzy wygrali swoje kategorie. Adam Dębkowski po przegraniu pierwszej w której doznał kontuzji wygrał walkę o trzecie miejsce. Później zapisał się do kategorii open (bez podziału na kategorie wagowe) i wygrał wszystkie walki zajmując pierwsze miejsce.