Noc Muzeów w Urzędzie Gminy Wiązowna

Noc Muzeów w Urzędzie Gminy Wiązowna. Czekamy na was 13 maja

„Powróćmy jak za dawnych lat...” i przenieśmy się w czasy minionej epoki PRL. Wójt Gminy Wiązowna zaprasza w podróż do przeszłości w sobotę 13 maja do Urzędu Gminy Wiązowna na imprezę w ramach ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Zabierzcie rodziny, przyjaciół, znajomych i przyjdźcie do naszego urzędu. Tu razem przeniesiemy się w przeszłość, by powspominać minione czasy PRL.

W godz. 18.00-21.00 przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in.:

1. kino pod chmurką na leżakach i wspólne oglądanie „Misia” Stanisława Barei oraz starych kronik filmowych;
  2. darmową watę cukrową, popcorn i oranżadę;
  3. warsztaty i różnego rodzaju gry oraz zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  4. kultowe auta i sprzęty rodem z PRL;
  5. pokaz auta i dawnego sprzętu strażaków;
  6. pyszne jedzenie z grilla,
  7. wystawę „Gmina Wiązowna w PRL”.

Będzie można zrobić sobie zdjęcia w starych maskach P-GAZ oraz zasiąść w fotelu Naczelnika Gminy Wiązowna i wypisać własne zarządzenie. Obejrzycie też stuletnie księgi naszego Urzędu Stanu Cywilnego.

Będziemy mieć także prezenty dla odwiedzających, ale by je dostać, trzeba będzie odstać swoje w kolejce oraz zrealizować kartkę na… ale tego dowiecie się 13 maja.

Pamiętajcie! “Klient w krawacie jest mniej awanturujący się”. Czekamy na was z goździkami!

Bieżące informacje na temat wydarzenia znajdziecie naszym profilu tuwiazowna w mediach społecznościowych.

Współorganizatorami wydarzenia są: OSP Wiązowna, Mibar, Stowarzyszenie Pro Fortalicium i Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie.

Data dodania: 2023-05-09 11:11:29
Data edycji: 2023-05-09 11:33:36