Od 4 marca 2024 r. rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkoły podstawowej

Od 4 marca 2024 r. rozpoczynamy w naszej gminie rekrutację do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych.

Rekrutacja prowadzona jest częściowo w systemie elektronicznym. Wystarczy wejść na stronę www.tuwiazowna.pl do zakładki „Edukacja, Kultura” i po lewej stronie z menu wybrać: „Elektroniczny nabór do przedszkoli” lub „Elektroniczny nabór do szkół podstawowych”. Tu będzie można zapoznać się z ofertą gminnych szkół i przedszkoli, zarejestrować dziecko oraz pobierać wnioski do wypełnienia. Następnie wniosek papierowy składa się wraz z wymaganymi dokumentami w placówce pierwszego wyboru (w przypadku przedszkola) i w szkole podstawowej, w obwodzie której dziecko zamieszkuje. Składanie wniosków trwa do 19 marca.

Więcej informacji na stronie:  https://tuwiazowna.pl/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-zloz-wniosek-do-19-marca/

Data dodania: 2024-02-06 12:21:32
Data edycji: 2024-02-06 13:15:21