Piknik, potańcówka i kabaret 21 września w Wiązownie

Bezpłatne badania w kardiobusie i dermobusie, warsztaty, występy oraz prezenty - niespodzianki to tylko kilka atrakcji, jakie Rada Seniorów Gminy Wiązowna wraz z samorządem przygotowała dla naszych seniorów podczas III pikniku „W zdrowym ciele – zdrowy senior”. Imprezę zakończymy „Potańcówką wielopokoleniową”, którą poprowadzi niezastąpiona DJ Wika oraz występem Kabaretu Czwarta Fala.

Na pikniku, na który zapraszamy 21 września od godz. 12.00 do Gminnego Parku Centrum w Wiązownie, pojawi się  m.in. kardiobus i dermobus, w których będzie można zrobić darmowe badania. Będą też ciekawe zajęcia, warsztaty, pokazy, wykłady i wiele innych atrakcji. Dla wszystkich seniorów, którzy tego dnia pojawią się na pikniku mamy prezenty – niespodzianki.

Piknik zakończy się „Potańcówką wielopokoleniową”, którą poprowadzi słynna seniorka – DJ Wika oraz występem Kabaretu Czwarta Fala. Na te punkty programu zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Załóżcie wygodny strój do tańca, zabierzcie rodziny, przyjaciół oraz znajomych i przyjeżdżajcie do Wiązowny.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Data dodania: 2024-09-16 15:02:11