Postaw na dzieci. Oddaj głos na projekt “Bibliotecznie i bajecznie! Teatr po sąsiedzku!”

Projekt “Bibliotecznie i bajecznie ! Teatr po sąsiedzku!”  powstał z inicjatywy mieszkanki Gminy Wiązowna Justyny Jelińskiej i został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza jako forma wsparcia działań Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna.  Projekt jest skierowany do rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jego realizacja będzie polegać na wystawieniu w bibliotekach teatrzyków edukacyjnych, które wprowadzą najmłodszych w świat bajek i baśni.

Aby projekt mógł uzyskać akceptację Komisji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza potrzebne są Państwa głosy. W imieniu przedstawicielki projektu i naszym zachęcamy do oddawania głosów na stronie: bom.mazovia.pl w terminie do 23 czerwca 2024 r.

Ważne podczas głosowania:

1. BIBLIOTECZNIE I BAJECZNIE ! TEATR PO SĄSIEDZKU!
    Pula : PODREGIONALNA
    Podregion: WARSZAWSKO-WSCHODNI
    Koszt: 60 200 zł.

Kto może głosować?

Każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego – także dzieci.
W imieniu dzieci głosują rodzice lub opiekunowie.

Gdzie głosować?

Tylko online na stronie https://bom.mazovia.pl/

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę bom.mazovia.pl i kliknij przycisk „głosuj online”.
    2. Postępuj zgodnie z instrukcjami i uzupełnij swoje dane.
    3. Wybierz 1 projekt z puli ogólno wojewódzkiej i 1 projekt z puli podregionalnej. Głos oddany tylko na 1 projekt też jest ważny.
    4. Otrzymasz kod weryfikacyjny w SMS – wpisz go we wskazane pole i zagłosuj! Gotowe!

Ważne!

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz maksymalnie na 2 projekty: na jeden projekt z puli ogólno-wojewódzkiej i jeden projekt z  puli podregionalnej.

Podczas głosowania poprosimy o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany sms z kodem weryfikacyjnym. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Głosowanie jest bezpłatne.

Prosimy o aktywność oraz rodzinne zaangażowanie w oddawanie głosów. Dofinansowanie z BOM na tę inicjatywę jest w zasięgu naszych możliwości. Liczy się ilość głosów. Postawmy na dzieci. Głosujmy.

Data dodania: 2024-06-18 15:33:53
Data edycji: 2024-06-18 15:39:29