
Tymon Fabianowicz z medalami na Pucharze Europy w Grapplingu
W dniach 18 – 21 czerwca w Warszawie odbywał się Puchar Europy w Grapplingu w Gi i No Gi (GRAPPLING EUROPEAN OPEN). W zawodach oprócz Polaków wzięły udział między innymi reprezentacje Hiszpanii, Węgier, Ukrainy i Niemiec oraz kilku zawodników z innych krajów. Reprezentacja Polski jest wybierana poprzez turnieje kwalifikacyjne w tym Puchary i Mistrzostwa Polski w Grapplingu. Uczeń naszej szkoły i reprezentant klubu UKS Orły Zakręt, Tymon Fabianowicz po raz pierwszy stanął do rywalizacji w kadrze narodowej. Zaliczył świetny występ, ponieważ zdobył złoty medal w kategorii No Gi oraz Gi. Medale z tych zawodów zdobyli również inni zawodnicy UKS Orły, w tym absolwentki naszej szkoły oraz nauczyciel wychowania fizycznego Artur Mroczek.
Tymon Fabianowicz
złoto w No Gi oraz złoto w Gi U 15
Janina Salamon
srebro w No Gi oraz srebro w Gi U 17
Majka Zdun
brąz w No Gi U 17
Sylwia Welc
brąz w No Gi Senior, srebro w Gi U 20, brąz w Gi Senior
Maja Salamon
złoto w U 20 Gi i No Gi Srebro w No Gi Senior i złoto w Gi Senior
Artur Mroczek
złoto w No Gi oraz Srebro w Gi








„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

05-077 Warszawa
Szkolna 11