Rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego

W przypadku posiadania wolnych miejsc w zakresie wychowania przedszkolnego w jednostkach oświatowych po zakończeniu rekrutacji zostanie ogłoszona rekrutacja uzupełniająca.

Przyjmowanie wniosków w rekrutacji uzupełniającej odbędzie się   od 14 do 18 sierpnia 2023 r.

W rekrutacji uzupełniającej wnioski będą przyjmowane wyłącznie w wersji papierowej. Wniosek dostępny: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminawiazowna/Files

Informacja o zakwalifikowaniu i niezakwalifikowaniu dziecka w rekrutacji uzupełniającej, zostanie przekazana drogą mailową (na adres mailowy wskazany we wniosku) w dniu 23 sierpnia 2023 r.

Rodzice kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do oddziałów przedszkolnych w rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2023/2024 mają obowiązek podpisania i dostarczenia do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane deklaracji woli przyjęcia od 24 do 25 sierpnia 2023 r. godz. 15.00. (poniżej dokumnet do pobrania)

Informacja o przyjęciu i nieprzyjęciu dziecka do szkoły zostanie przekazana drogą mailową (na adres mailowy wskazany we wniosku) w dniu 28 sierpnia 2023 r.

Data dodania: 2023-08-16 13:52:16
Data edycji: 2023-08-16 14:01:11