Srebrna i brązowa odznaka PZTS dla trenerów z GKTS Wiązowna

Podczas 1 Grand Prix Mazowsza Młodzików w Radzyminie w tenisie stołowym trenerzy GKTS Wiązowna Tomasz Grzybowski i Kamil Sitek otrzymali z rąk Prezesa Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego srebrna i brązowa odznakę Polskiego Związku Tenisa Stołowego za zasługi na rzecz rozwoju tenisa stołowego w Polsce. Dla trenera Tomka jest to drugie wyróżnienie w pracy trenerskiej(10 lat temu otrzymał brązowa odznakę). Dla trenera Kamila jest to pierwsze wyróżnienie tego typu( istnieje gradacja odznak: brązowa, srebrna i złota).Tego typu wyróżnienia są przyznawane corocznie przez prezydium PZTS na podstawie nominacji złożonych przez wojewódzki związek. Cieszymy się, że nasi trenerzy a co za tym idzie cały klub GKTS Wiązowna jest doceniany za swoją pracę  na arenie ogólnopolskiej. Te nagrody to dodatkowa motywacja do dalszej pracy w rozwój tenisa stołowego  oraz osiągania jak najlepszych wyników z młodymi tenisistami i drużyna ligową w kolejnych latach.

Data dodania: 2021-09-16 15:39:24
Data edycji: 2021-09-16 15:40:38