SUKCES W GMINNYCH ELIMINACJACH W 46 EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA”

17 marca w Pawilonie Kultury w Wiązownie odbyły się Gminne Eliminacje w 46 Edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.  Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych z całej gminy. Z wielką radością informujemy, że Marcelina Szulik uczennica klasy 3a podczas konkursowych zmagań w kategorii klas I-III zajęła 1 miejsce (Marcelina będzie reprezentować naszą Gminę podczas Eliminacji Powiatowych w Otwocku). Wielkie gratulacje składamy również Lenie Szczepanek uczennicy klasy 5a, która w kategorii IV-VI zdobyła 3 miejsce.

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Więcje informacji na FB GOK: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05CSZ9NomNjbV6D9919AVySwWMXN1UWaSKBqe9Jjsp3mkg8dVgnRtMuJrbPz8cZKml&id=100063633697540&sfnsn=mo

Data dodania: 2023-03-23 17:00:26
Data edycji: 2023-03-23 17:02:17