WAKACJE BLISKO DOMU

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Wakacje tuż tuż, więc mamy dla Was dobre wieści.

4 czerwca ruszają zapisy na półkolonie gminne w ramach wspólnej akcji wakacyjnej szkół podstawowych i Pawilonu Kultury.

Tegoroczne Wakacje Blisko Domu to zupełnie nowa formuła letniego wypoczynku! Zostawiamy szkolne i pawilonowe mury, i ruszamy w trasę! Każdego dnia proponujemy naszym uczestnikom wyjazdy, podczas których będziemy łączyć zabawy i atrakcje z odrobiną edukacji. Wybierzemy się m.in. do Formierni w Łazienkach Królewskich, do Centrum Edukacji Leśnej, do Domu Zagadek czy Muzeum POLIN. Szczegółowy program półkolonii zostanie udostępniony przed otwarciem zapisów, razem z formularzem zgłoszeniowym.

Wakacje Blisko Domu 2024 będą trwać od 1 lipca do 9 sierpnia, w tygodniowych turnusach (po dwa tygodnie w każdej z lokalizacji).

Możecie zapisywać się na maksymalnie dwa dowolne tygodnie, w dowolnym miejscu.

Tymczasem polecamy zapoznanie się z regulaminem Wakacji Blisko Domu 2024:   https://drive.google.com/file/d/1j4XMfH7uuD9pZrvR92ksFuLZI9vo_05l/view?usp=sharing

W razie pytań służymy pomocą w biurze Pawilonu Kultury lub sekretariatach szkół.

Data dodania: 2024-05-29 13:10:25
Data edycji: 2024-05-29 14:48:59