Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zapraszamy do udziału w Koncercie Charytatywnym

Zapraszamy do udziału w Koncercie Charytatywnym

25 czerwca (piątek) „Koncert Charytatywny 2021 r.”, to m.in.: występ ELENI, prezentacja kabaretu „Na chwilę”, licytacje.

To już piąty tego typu Koncert Charytatywny w Gminie Wiązowna. W wydarzenie włącza się wiele osób m. in. sportowcy, artyści, aktorzy, osoby związane z Gminą. Podczas koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje. Tegoroczny koncert poświęcony jest Natalce Chomczyk mieszkanki Lipowa. Natalka cierpi na rzadką genetyczną chorobę Zespół Aperta. Historię Natalki można poznać na jej profilu na portalu społecznościowym:  https://www.facebook.com/NatalkaApert/

W roku bieżącym na scenie wystąpi  Eleni – gwiazda polskiej sceny muzycznej. ​Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. 

W programie wydarzenia nie zabraknie występu kabaretu „Na chwilę”, w który włączają się przedstawiciele samorządu i lokalni aktywiści. Ten występ to już tradycja!

Koncert odbędzie się 25 czerwca (piątek) w Sali Bankietowej „Raj” w Dziechcińcu. Rozpoczynamy o godzinie 17:00

Zapraszamy do zakupu Cegiełek (100zł) upoważniających do wstępu na Koncert. Cegiełki dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna.  Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79, 22 180 00 41 oraz mailowo: zapisy@gok-wiazowna.pl

W tym roku otwieramy możliwość zakupu cegiełki w formule „door to door”.  Opcja ta polega na dostarczeniu przez pracownika GOK cegiełki do domu, bez konieczności wychodzenia z domu przez osobę zainteresowaną.

Instytucje, osoby zainteresowane kolportażem cegiełek prosimy o kontakt z organizatorem koncertu (Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie) 

Całkowita kwota ze sprzedaży Cegiełek zostanie przekazana na konto Fundacji „Polsat”, której Natalia jest podopieczną.

Data dodania: 2021-06-23 12:50:30
Data edycji: 2021-06-23 12:57:13
Ilość wyświetleń: 59

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej