Czcionka:

Kontrast:

Złoto wraca do gminy Wiązowna

W dniach 18-20 czerwca w Łodzi odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym. W kategorii zawodników zrzeszonych( występujących w rozgrywkach ligowych) brał udział trener GKTS Wiązowna i równocześnie nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zakręcie im. C.K.Norwida - Kamil Sitek, który po roku przerwy ponownie zdobył tytuł Mistrza Polski. ?? "Jechałem na te zawody bardzo zmotywowany. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski w 2018 roku, z powodów rodzinnych nie mogłem wziąć udziału w zeszlorocznych mistrzostwach dlatego tym bardziej zależało mi na zdobyciu pierwszego miejsca. Dodatkowo w tym roku obchodzimy jubileusz 15 lecia naszego klubu  GKTS Wiązowna dlatego też ten tytuł jest dla mnie    również zwieńczeniem tego czasu" - powiedział po zakończonych zawodach Kamil Sitek.

Data dodania: 2021-06-29 15:51:46
Data edycji: 2021-06-29 17:28:44

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

„(…) kto inny ma laur i nadzieję,
Ja – jeden zaszczyt: być człekiem."

Cyprian Kamil Norwid
Aktualności i informacje